Szanowni klienci,

z powodu urlopu zamówienia złożone od 24 maja do 2 czerwca będą realizowane od 3 czerwca.

Zwierzęta

„Zwierzęta” istniejące lub nie, ciekawsze od ludzi i przejmujące nad nimi władzę, obserwowane i poddane. W The Card znajdziesz faunę z bajek i... z najczarniejszego horroru. Animalistyka w plakacie polskim na naszych pocztówkach:

Podkategorie

 • Koty

  Wlazł kotek na płotek i zawładnął duszą człowieka. Koty inspirują człowieka od tysiącleci a polscy plakaciści również nie byli w stanie oprzeć się urokom futrzastych istot o pięknych oczach. W tej kategorii sklepu The Card, znajdziesz grafiki z tymi najbardziej tajemniczymi zwierzętami na ziemi. Mmmmrr!

 • Psy

  Co to za zwierzę, jedyne na świecie? Śmieje się ogonem, myślę, że już wiecie! Kategoria „Pies” jest pełna pocztówek czekających, aż zostaną zaadoptowane przez psiarzy. Powieś kartkę od „The Card” nad psim legowiskiem, żeby Twój milusiński  mógł nacieszyć się sztuką!

 • Konie

  Choć same w sobie intrygujące i majestatyczne, konie to jedno z najczęstszych twórczych inspiracji animalistycznych wśród artystów. Współczesna sztuka uwielbia pegazy i jednorożce. Jeśli Ty też, poszukaj ich w The Card!

 • Ptaki

  Potomkowie dinozaurów inspirują artystów do mrocznych wizji. Ptaki jak z horroru i ptaszyny z bajek znajdziesz w tej kategorii  pocztówek The Card.

 • Owady

  Bzyczą i szeleszczą, pełzają i latają, irytują, fascynują i przerażają. „Owady” z kolekcji The Card to szansa na spojrzenie na mikroświat oczami artystów...

 • Ryby i inne istoty wodne

  Nie mają głosu, dlatego skrywają się w głębinach. Często znamy je tylko z opowieści innych, które pobudzają wyobraźnię. Ryby, raki, kraby, ośmiornice, wieloryby, potwory morskie  i rusałki.  Poznaj wodny świat z kolekcji The Card.

 • Inne

  Dzikie, tajemnicze i majestatyczne – niektórych zwierząt nie chcielibyśmy nawet pogłaskać. Możemy je za to obserwować bez wychodzenia z domu – na pocztówkach z plakatami od The Card.

Jest 99 produktów.

Pokazano 1-12 z 99 pozycji

Aktywne filtry