Film i teatr

Plakat teatralny w wielkości pocztówki i kartka inspirowana afiszem – to wszystko znajdziesz w dziale „Film i Teatr”. Są to najoryginalniejsze i najbardziej niepokojące grafiki dostępne w The Card. Niektóre promowały nowe filmy i spektakle wśród polskiej widowni  a inne są hołdem, który powstał długo po premierze. Nie wahaj się włożyć pocztówki w ramkę i pokazać znajomym, co ci w duszy gra...

Podkategorie

  • Film

    Współczesne plakaty filmowe są często nudne i wtórne oraz niezbyt atrakcyjne wizualnie. Plakat filmowy to jeśli nie najważniejsza, to dla  wielu najbliższa część Polskiej Szkoły Plakatu. Niektóre, spośród poniższych projektów, promowały nowe filmy wśród polskiej widowni  a inne są z kolei autorskim wyrazem uznania, który powstał długo po premierze.   Niepokojące, intrygujące fanowskie grafiki polskich artystów to fantastyczna dekoracja ścian w pokoju prawdziwego kinomana!

  • Teatr

    Polskie przedstawienia teatralne zasługują na ambitne i często kontrowersyjne, jak sama sztuka, plakaty. Przeżyj spektakl jeszcze raz podziwiając plakat w swoim domu. W pocztówkowym formacie znajdziesz je w kategorii „Teatr”.

  • Opera

    Opera to wyjątkowa forma przedstawienia muzycznego. Jeśli nie jesteś jednym z tych typów, którzy zasypiają podczas spektaklu, na pewno zainteresują Cię kartki z tej kategorii, przywołujące wspomnienia z najlepszych realizacji.

Jest 145 produktów.

Pokazano 1-12 z 145 pozycji

Aktywne filtry