Szanowni klienci,

z powodu urlopu zamówienia złożone w dniach 9-13 listopada będą realizowane od 14 listopada.

Regiony

Podkategorie

 • Dolnośląskie

  Dolnośląskie ma wszystko: piękną architekturę, zapierającą dech w piersiach naturę, ciekawe szczyty górskie, znaną w świecie kulturę. Jaką pamiątkę z niego przywieźć, a co wysłać stamtąd do znajomych? Sprawdź w The Card – takiej kartki z Dolnośląskiego nikt się nie spodziewa!

 • Kujawsko-Pomorskie

  Bydgoszcz czy Toruń? Toruń czy Bydgoszcz? Jeśli nie chcesz wybierać, sprawdź inne kartki z kategorii „Kujawsko-pomorskie”. Może Cię zaskoczyć, jak wiele ma do zaoferowania...

 • Lubelskie

  W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie i Lubelskie z tego słynie... A także ze stajni w Janowie, UFO w Emilcinie i kultury żydowskiej w Kazimierzu Dolnym. Odkryj tajemnice „Lubelskiego” na pocztówkach The Card.

 • Lubuskie

  Podobno w „Lubuskim” trudno uprawiać rolę, bo na żużlu nic nie chce rosnąć. Co jeszcze można powiedzieć o tym województwie? Sprawdź to z The Card!

 • Łódzkie

  „Łodzkie” - region włókniarzy i aktorów... Kojarzy się z polską rewolucją przemysłową, awangardą i najlepszymi produkcjami filmowymi. Jakie tajemnice ziemi obiecanej odkryli graficy, których projekty możecie kupić w The Card?

 • Małopolskie

  „Małopolskie” to jeden z najciekawszych regionów Polski. Małopolska, niby mała a jednak taka duża, ważna i różnorodna. Zajrzyj do tej kategorii – gwarantujemy, że nie będziesz mógł się zdecydować, czy wolisz kartkę ze Smokiem Wawelskim, inspirowaną Tatrami, czy którąś obrazującą mniej znane skarby tego województwa.

 • Mazowieckie

  Niezależnie, czy jesteś z Warszawy, czy się w niej urodziłeś i mieszkasz tam całe życie – kartki z kategorii „Mazowieckie” na pewno poruszą Twoją duszę. Świetnie będą się prezentować zarówno na ścianie małej stancji czy kamienicznego mieszkania z wysokimi sufitami po babci. Poznaj mazowieckie razem z The Card!

 • Opolskie

  Najmniejsze województwo w Polsce - „Opolskie” też ma coś do zaoferowania. Pełne malowniczych miast-perełek województwo też inspiruje artystów. Jak – sprawdź w tej kategorii.

 • Podkarpackie

  Jeśli nie możesz rzucić wszystkiego, aby wyjechać w Bieszczady, spraw sobie chociaż kartkę z kategorii „Podkarpackie”. Spokój tego tajemniczego regionu Polski będzie Ci się udzielał za każdym razem, gdy spojrzysz na kartkę od The Card.

 • Podlaskie

  Najmniej dotknięty ręką człowieka region w Polsce - „Podlaskie” to prawdziwy pomnik natury. Kraina majestatycznych żubrów, zwinnych rysi, pradawnych puszcz i dawnych obrzędów.  Pełen tajemnic i duchów przeszłości przyciąga kolejnych śmiałków. Nie zabieraj stamtąd żadnych pamiątek – lepiej spraw sobie kartkę od The Card.

 • Pomorskie

  „Pomorskie” to region pełen sprzeczności. To tam znajdziesz hałaśliwą cywilizację, od której szybko uciekniesz do pełnego ciszy lasu... A gdy już z niego wyjdziesz, połącz się z Internetem i spraw sobie pamiątkę znad morza od The Card.

 • Śląskie

  Jeśli ciężko Ci się oddycha i nie rozumiesz co trzeciego słowa wypowiadanego przez ludzi naokoło, to znak, że trafiłeś na „Śląskie”. Ten pełen twardych kobiet i silnych mężczyzn region ma do zaoferowania o wiele więcej, niż widać przez mgłę z węglowego pyłu... Sprawdzisz to w „The Card”!

 • Świętokrzyskie

  Gdy chcemy pochodzić po górach, ale równocześnie uciec od tłumów, powinniśmy wyruszyć w „Świętokrzyskie”. Przed wyjazdem nie zapomnijmy podkuć się o Kóz, a po powrocie kupić pamiątkowej kartki z The Card.

 • Warmińsko-Mazurskie

  Najwilgotniejsze ze wszystkich województw: „Warmińsko-Mazurskie” to gwarancja ciszy i świeżego powietrza. To tam wiatr nigdy nie wieje w oczy, a zawsze w żagle i na żywca biorą taaakie ryby. Aby móc wspominać Warmię i Mazury przez cały rok, wsadź w ramkę pocztówkę inspirowaną tym regionem od The Card.

 • Wielkopolskie

  „Wielkopolskie” - województwo wielkich bohaterów, głośnych rock'n'rollowców, polskiego tanga i korporacji. Kraina porządku i oszczędności, pyr w rożnych postaciach oraz miejsce urodzenia Ryszarda Kai. Kartki z tej kategorii The Card powinny znaleźć się na ścianie każdego lokalnego patrioty, wywołując dumę z wielkiego miejsca, w którym mieszka.

 • Zachodniopomorskie

  Czy Szczecin leży nad morzem? Przyjrzyj się uważnie kartkom z kategorii „Zachodniopomorskie” od The Card. A później... spraw sobie pamiątkę znad morza jednym kliknięciem!

Jest 185 produktów.

Pokazano 1-12 z 185 pozycji

Aktywne filtry