Tematyczne

Z troski o Twoją wygodę i jakość Twojego czasu, stworzyliśmy kategorie tematyczne byś mógł łatwiej przejrzeć ofertę naszego sklepu z pocztówkami online. Każdy kolekcjoner pocztówek znajdzie swój ulubiony motyw a poszukiwacze idealnych prezentów i pamiątek będą mogli łatwiej odnaleźć kartkę, która idealnie spełni ich wyśrubowane oczekiwania. Zachęcamy do sprawdzenia każdego działu tematycznego i poznania całej oferty pocztówek z projektami plakatów.

Podkategorie

 • Muzyka i Literatura

  Kategoria „Muzyka i literatura” stworzy jest dla fanów klasyki – muzyki poważnej, rock'n'rolla, jazzu, bluesa i... polskich książek. Jeśli kiedyś wieszałeś/aś na ścianach plakaty z gazet muzycznych, dzisiaj sięgnij po grafiki z motywami muzycznymi i literackimi od The Card!

 • Zwierzęta

  „Zwierzęta” istniejące lub nie, ciekawsze od ludzi i przejmujące nad nimi władzę, obserwowane i poddane. W The Card znajdziesz faunę z bajek i... z najczarniejszego horroru. Animalistyka w plakacie polskim na naszych pocztówkach:

 • Natura

  Kategoria „Natura” to graficzne wspomnienia z podróży i interesujące spojrzenie na faunę i florę oczami artystów. To świetna alternatywa dla nudnych pocztówek widokowych – zarówno do wysłania znajomym, jak i sprawienia sobie pamiątki z wyjazdu. 

 • Reklama

  Reklama dźwignią handlu - powiadają ludzie. Kartki z reklamami od „The Card” to grafiki stworzone na zamówienie by promować produkty, miejsca i wydarzenia. Niektóre z pocztówek w tym dziale prezentują stare projekty, inne powstały całkiem niedawno i  jedynie inspirują się stylem retro. Oto sztuka reklamowa w małym formacie:

 • Film i teatr

  Plakat teatralny w wielkości pocztówki i kartka inspirowana afiszem – to wszystko znajdziesz w dziale „Film i Teatr”. Są to najoryginalniejsze i najbardziej niepokojące grafiki dostępne w The Card. Niektóre promowały nowe filmy i spektakle wśród polskiej widowni  a inne są hołdem, który powstał długo po premierze. Nie wahaj się włożyć pocztówki w ramkę i pokazać znajomym, co ci w duszy gra...

 • Socjalizm

  Niezależnie, czy twoje motto to: „Komuno, wróć!”, czy PRL znasz tylko ze starych filmów Barei, w dziale „Socjalizm” znajdziesz kartkę dla siebie! Absurdy i hasła propagandowe tamtych lat, które brzmią znajomo także dzisiaj, będą świetną ozdobą twojego miejsca pracy albo lokalu.

 • Motoryzacja i transport

  Rower, balon, żaglówka, auto – w tym dziale znajdziesz grafiki idealne dla Homo Viatora. Jeśli lubisz być w ciągłym ruchu, na kółkach lub skrzydłach, wybierz The Card z kategorii „Motoryzacja i transport”... i zabierz ją ze sobą w najbliższą podróż!

 • Architektura

Jest 385 produktów.

Pokazano 1-12 z 385 pozycji

Aktywne filtry