The Card

The Card to sklep i swego rodzaju mini galeria online z pocztówkami, należąca do Kingi Marcinkiewicz.Sama nie jest artystką, jednak potrafi docenić projekty najlepszych polskich grafików i chętnie dzieli się ich niesamowitymi historiami.

The Card powstało z potrzeby dzielenia się pięknem na papierze i umożliwienia kupna projektów najbardziej utalentowanych polskich grafików ostatniego półwiecza.

Pocztówki od The Card to miniatury plakatów, które można zakupić w dużych galeriach sztuki. Są one znacznie tańsze, niż oryginały i kilka razy mniejsze. Dzięki temu - oprawione w ramkę lub nie - mogą ozdobić ścianę każdego mieszkania: od campera po penthause.

Właścicielka The Card podzieliła projekty na prawie 50 kategorii, aby ułatwić znalezienie tych pocztówek, które są najbliższe sercu i zainteresowaniom kupujących. Przy okazji, przeglądając kategorie związane z regionami, możemy dowiedzieć się czegoś o Polsce i o charakterystycznych miejscach każdego z 16 województw.

Pocztówki od The Card mogą być praktyczne - nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać je do przyjaciela, nawet z drugiego końca świata. Jednak najważniejsza jest ich estetyka. Kartka to coś, co kupujemy, aby nacieszyć oczy, podziwiać i zajrzeć w głąb swoich emocji.

Pocztówki od The Card to grafiki artystów z Polskiej Szkoły Plakatu, która jest popularna i doceniana na całym świecie, lecz - jak to często bywa - nie w swojej ojczyźnie. Dzięki kartkom możesz mieć te małe dzieła sztuki w swoim domu.

Pozwól nam wysłać do siebie pocztówkę. Dowiedz się więcej o Polsce i o sobie z The Card.

Wszystkie kartki dostępne w The Card zostały wydane przez Wrocławską Galerię Polskiego Plakatu.

https://www.polishposter.com/

Kontakt:

Telefon: +48 730 038 018

Adres email: info@thecard.pl

Dane firmy:

The Card  Kinga Marcinkiewicz

NIP 836 185 3219

REGON 366 298 800

ul. Wolność 2A

01-018 Warszawa