Reklama

Reklama dźwignią handlu - powiadają ludzie. Kartki z reklamami od „The Card” to grafiki stworzone na zamówienie by promować produkty, miejsca i wydarzenia. Niektóre z pocztówek w tym dziale prezentują stare projekty, inne powstały całkiem niedawno i  jedynie inspirują się stylem retro. Oto sztuka reklamowa w małym formacie:

Podkategorie

  • Reklama

    Kiedyś to były reklamy... Jeśli uwielbiasz klimaty afiszy reklamowych sprzed ery Internetu, piękną typografię i klimaty retro na pewno znajdziesz coś dla siebie w tej kategorii pocztówek The Card.

  • Wystawy

    Najprzyjemniejszym dniem dla artysty jest udany wernisaż. Często powstają do nich plakaty, które same w sobie zasługują na osobną wystawę... I na równie udany finisaż!

  • Galeria Plakatu

    Grafiki powstające dla Wrocławskiej Galerii Plakatu Polskiego, należącej do Joanny i Krzysztofa Marcinkiewiczów, mają w sobie coś fascynującego i wyróżniają się wśród innych. Może to ukryte detale takie jak portret kota, który stał się elementem wizualnej gry między artystą, który stworzył plakat a tym kto go zamówił. W tej kategorii znajdziesz jedne z najciekawszych pocztówek od The Card.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry