Szanowni klienci,

z powodu urlopu zamówienia złożone od 24 maja do 2 czerwca będą realizowane od 3 czerwca.

Motoryzacja i transport

Rower, balon, żaglówka, auto – w tym dziale znajdziesz grafiki idealne dla Homo Viatora. Jeśli lubisz być w ciągłym ruchu, na kółkach lub skrzydłach, wybierz The Card z kategorii „Motoryzacja i transport”... i zabierz ją ze sobą w najbliższą podróż!

Podkategorie

 • Kolej
   
  "Stoi na stacji lokomotywa,
  Ciężka, ogromna i pot z niej spływa:

  Tłusta oliwa.

  toi i sapie, dyszy i dmucha,
  Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha:
  Buch - jak gorąco!
  Uch - jak gorąco!
  Puff - jak gorąco!
  Uff - jak gorąco!
  Już ledwo sapie, już ledwo zipie,

  A jeszcze palacz węgiel w nią sypie."

  Jeśli jesteś fanem kolejnictwa lub twórczości Juliana Tuwima to kartki z tej kategorii na pewno Cię zaintrygują. A my możemy obiecać, że nie spóźnimy się z dostarczeniem Twojego zamówienia!

 • Kolarstwo

  Bicykl, jendoślad, rower elektryczny i motor czyli inaczej wolność i swoboda. Tu znajdziesz pocztówki dla fanów dwóch kółek napędzanych siłą mięśni rowerzysty lub silnika. Powieś je w swoim pokoju, aby pozwoliły Ci spojrzeć pod innym kątem na Twoją pasję. Chodź z nami popedałować! 

 • Samochody

  Najbardziej ekologiczne samochody w Polsce to te na pocztówkach od The Card. Pocztówki idealne na prezent dla wszystkich fanów motoryzacji, wyścigów i... bezpiecznej jazdy. Daj im zielone światło!

 • Lotnictwo

  Wznieś się ponad rzeczywistość z grafikami z kategorii „Lotnictwo” od The Card. Inspirujące i ciekawe grafiki sprawią, że zaczniesz bujać w obłokach.

 • Żegluga

  Jeśli na Twojej playliście znajdują się szanty, a Ty nigdy nie jesteś na zawietrznej, to doskonale trafiłeś. Pocztówki z kategorii „Żegluga” to grafiki, które pozwolą Ci choć na chwilę zanurzyć się w sztuce... 

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Aktywne filtry